21.1 C
Zagreb
Četvrtak, 18. lipnja, 2026.

Jamnica uložila gotovo dva milijuna eura u novu flotu vozila

Kompanija Jamnica plus izvijestila je u utorak da je poduzela investiciju u vlastiti logistički sustav, nabavivši 23 nova vozila ukupne vrijednosti 1,83 milijuna eura.

Kako ističu iz te kompanije, riječ je o strateškom koraku kojim se dodatno osnažuje interna distribucijska mreža i podiže razina operativne efikasnosti.

Nova vozila opremljena su motorima najnovije generacije, što osigurava manju potrošnju goriva, smanjene emisije štetnih plinova i usklađenost s najvišim ekološkim standardima. Uz pozitivne učinke na okoliš, ovim ulaganjem Jamnica dodatno unapređuje sigurnost na cestama te zadovoljstvo svojih vozača, navode.

“Sigurnost naših zaposlenika uvijek nam je prioritet, a modernizacija voznog parka važan je iskorak u tom smjeru. Ulaganjem u vlastitu logistiku gradimo sigurniji, otporniji i učinkovitiji sustav s manjim utjecajem na okoliš”, izjavio je direktor upravljanja lancem opskrbe Jamnice plus i Fortenovine grupe pića, Ivan Kozina. (Hina)

Povezani članci

Najnovije objave

Wolt pokrenuo novi model studentskog rada u Hrvatskoj

Studenti od sada mogu zarađivati prema vlastitom rasporedu, poručuju iz Wolta Wolt, vodeća platforma za dostavu u Hrvatskoj, predstavio je novi model rada za studente...